رمز را فراموش کرده اید؟

قوانین سایت

 

توافق نامه
متن اين توافقنامه متعلق به royta.org و کليه حقوق انتشار آن محفوظ است و علاوه بر مفاد زير royta.org به عنوان يک سايت ايراني از قوانين مقررات جمهوري اسلامي ايران تبعيت مي نمايد.
الف – شرط عضويت
سرويس royta.org براي اشخاص بالاي 18 سال ميباشد و با عضويت در اين سايت شما تاييد مينمائيد که بالاي 18 سال هستيد.
ب – اطلاعات خصوصي
اعضاء نبايد اطلاعاتي را که فکر ميکنند حساس هستند برروي اينترنت قرار دهند. royta.org مسئوليت سوء استفاده از اين اطلاعات را نمي پذيرد.
آدرسهاي ايميل شما براي عموم قابل مشاهده نيست و فقط توسط اشخاصي که شما آنها را به عنوان دوستتان به ليست اضافه کرده ايد در دسترس خواهد بود. ما ايميل شما را به هيچ شخص يا گروه يا شرکت ديگري فاش نميکنيم.
اطلاعات اعضاء بغير از آن قسمت از اطلاعات که بطور معمول توسط نرم افزار سايت قابل ديدن ميباشد ، محرمانه نگهداري ميشود.
اعضاء مجاز به انتشار اطلاعات محرمانه مملکتي ، اطلاعات محرمانه اشخاص ديگر ، مطالب نفرت آميز، پورنو ، غير اخلاقي و غير قانوني برروي اين سايت نيستند.
تحت هيچ شرايطي royta.org مسئول خسارتهاي وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته روي اين سايت يا انتقال يافته توسط اين سايت نميباشد. همچنين royta.org مسئوليتي را در مورد از بين رفتن اطلاعات قرار گرفته روي اين سايت نميپذيرد.
royta.org خود را مجاز به کنترل مطالبي که بطورعمومي بر روي سايت قرار داده شوند ميداند ولي خود را ملزم به اين مسئله نميداند. مسئوليت کلي مطالب قرارداده شده روي سايت به عهده عضو قرار دهنده اطلاعات است و اشخاص نبايد مطالب نامناسب را برروي اين سايت قراردهند.
ج – شرايط استفاده
royta.org ميتواند هر قسمتي از اين قرارداد را در هرموقع تغيير دهد. متن قرارداد هميشه برروي سايت قابل مشاهده است. درصورتيکه در هر زماني با اين قرارداد مخالف بوديد ميتوانيد عضويت خودرا از سايت حذف کنيد.
royta.org گاها براي اطلاع يافتن شما از مطالب مهم ( دريافت پيام در صندوق پيام ، درخواست اضافه شدن به ليست دوستان و ... ) به شما ايميل هايي را ارسال ميکند. شما بدينوسيله موافقت خودرا با دريافت اينگونه ايميل ها اعلام ميداريد.
در صورتيکه کلمه عبور خودرا فراموش کرده ايد با استفاده از لينک 'فراموشي کلمه رمز' ميتوانيد آنرا دريافت کنيد. مسئولين وب سايت به هيچ عنوان نسبت به ارسال دستي اين اطلاعات اقدام نخواهند کرد.
سايت royta.org ميتواند در صورت تخلف از قوانين سايت، عضويت اعضاء متخلف را، اعم از کاربر معمولي يا ويژه ،حذف يا تحريم کند. royta.org خود را موظف به توضيح علت اين موارد نميداند.
انکار تعهد: royta.org سرويس حاضر را به همان شکلي که هست و بدون هرگونه تعهدي ارائه ميکند. ما در مورد عدم قطع شدن سايت ، خالي از اشکال بودن آن ، رفع اشکالات يا تطابق آن با نيازهاي شما تعهدي نداريم.
سايت از قسمت پشتيباني برخوردار است ولي هيچگونه تعهدي نسبت به سرعت پاسخگوئي ، عدم پاسخگوئي به سوالات و غيره به علت حجم تماسها داده نميشود. اين سرويس بصورت اضافي براي کمک به اعضاء ارائه ميگردد و فقط شامل مسائل فني و کاري مربوط به سايت و اهداف آن ميگردد.
د- حقوق مالکيت معنوي
استفاده از مطالب قرارگرفته بر روي اين سايت در جاي ديگر مجاز نميباشد.. بخصوص اطلاعات شخصي افراد ، عکس آنها و مطالب مربوط به آنها قابل استفاده در هر مکان ديگري بغير از اين سايت نيست .
کليه محتويات نرم افزاري و ابداعات و طرحهاي سايت royta.org متعلق به اين سايت بوده و کليه حقوق آنها متعلق به اين سايت ميباشد.
سايت مجاز است به هر نحوي که بخواهد از مطالب قرارگرفته برروي گروه ها که قانونا متعلق به شخص يا نشريه يا سازمان ديگري نباشد استفاده نمايد ( مثلا آنها را بصورت برگزيده در قسمت ديگري از سايت نمايش دهد.)
مسئولیت درج بدون مجوز کلیه مطالبی که حقوق مالکیت معنوی آن متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی است ، بر عهده کاربر می باشد.
استفاده از سايت royta.org براي مقاصد تجاري يا تبليغات ، بازاريابي و مانند آن ممنوع است. براي تبليغ روي اين سايت ميتوانيد با تماس با قسمت پشتيباني از شرايط تبليغ روي سايت مطلع شويد.

قوانين حاکم بر royta.org
در صورت مشاهده هر گونه تخلف از قوانين سايت مي توانيد از طريق لينكهايي كه به همين منظور در بخشهاي مختلف سايت قرارداده شده است، اقدام نماييد.
الف- قوانين مربوط به كليه اعضا
کاربراني که نسبت به قوانين زیر بي توجهي نمايند ، از طرف مديرت سايت مسدود خواهند شد.
بيان عقايد مختلف با احترام به اصول فکري و اخلاقي ديگران و با پرهيز از توهين و فحاشي مجاز ميباشد.
بکار بردن کلمات و يا تصاوير خلاف شئونات اخلاقي و مذهبي ممنوع ميباشد.
مطالب مستهجن،افترا آميز ، دشنام و خارج از اخلاق و يا بي حرمتي به مقدسات فرهنگي و مذهبي در هيچيك ازبحث هاي كلوبها پذيرفته نخواهد شد.
بيان جوکهايي که منجر به اهانت به هموطنان شود و يا جوکهاي زشت و خلاف شئونات اخلاقي مجاز نميباشد.
از تهديد، اذيت و آزار، تجاوز وحمله به حقوق ديگران جداً خودداري نمائيد.
پيشنهاد و يا تشويق به هر نوع فعاليت غير قانوني ممنوع ميباشد.
از آنجائيكه اين سايت اجتماعي،علمي، فرهنگي و هنري مي باشد بحثهاي سياسي جنجال برانگيز در آن مجاز نميباشد.
استفاده از ربات های هوشمند در پروفایل های royta.org اکیدا ممنوع می باشد .
ب- قوانين تاييد عکس ها
تصاوير پروفايل /تصاوير آلبوم/گروه /آلبوم گروه جزء هر يک از موارد زير نباشد.
ترسناک و رعب انگيز
دلخراش
غير اخلاقي
پوشش کم و نامناسب
مستهجن
عکس ديگران (ساير کاربران سايت)
سياسي ومذهبي (استفاده به غير از تصوير پروفايل مجاز مي باشد.)
ج- قوانين مربوط به مديران كلوبها
وظايف مديران گروه ها بر اساس قوانين زير تعريف ميشود.
كنترل و بررسي كليه مطالب در مباحث مختلف رویتا به منظور تطبيق آنها با قوانين سايت royta.org .
هشدار و تذکر به افرادي كه براي اولين بار اين قوانين سايت را نقض كرده باشند.
حذف مطالبي كه مغاير با قوانين سايت royta.org باشد.
مسدود كردن افرادي كه پس از دريافت هشدار همچنان به نوشتن مطالب مغاير با قوانين سايت گروه مبادرت مي ورزند.
چنانچه موارد تخلف به صورت متعدد مشاهده شود و يا توسط ديگر اعضاء كلوب گزارش داده شود مديريت كلوب به شخص ديگري واگذار خواهد شد و يا ممكن است خود كلوب حذف شود.
د- اطلاعیه های سایت رویتا
اطلاعیه های سایت royta.org به منزله قوانین و مقررات سایت بوده و رعایت مفاد قانونی آن برای تمامی اعضا الزام آور است .