رمز را فراموش کرده اید؟
آرش 1345 فوق ستاره فیس نگاه فریــاد میـزند:
دستم بوی گل می داد، مرا به جرم چیدن گل محکوم کردند اما هیچ کس فکر نکرد شاید من شاخه گلی کاشته باشم. چه گوارا| - در تاریخ: ۲۰, خرداد, ۹۵ ساعت ۱۶:۳۵
1970-01-01
 • بنام حضرت مادر , همیشه بیادتم مادر جان ... خداوندا: به حق خط خط قرآن  ⇦ و به حق روح پاک محمدمصطفی(ص) ⇦هیچ خانه ایی غم دار ⇦هیچ مادری داغ دیده ⇦ هیچ پدری شرمنده ⇦ هیچ محتاجی ستم دیده  ⇦ هیچ بیماری درد دیده  ⇦ هیچ چشمی اشکبار ⇦هیچ دستی محتاج ⇦ هیچ دلی شکسته ⇦ و هیچ خانه ایی بی نعمتت نباشه "الهی آمین یا رب العالمین..."


  لینک
  • 248 نفر این مطلب را دوست داشتند.
  • آرش 1345 فوق ستاره فیس نگاه پسری مادرش را بعد از درگذشت پدرش، به خانه سالمندان برد و هر لحظه از او عیادت می کرد.
   یکبار از خانه سالمندان تماسی دریافت کرد که مادرش درحال جان دادن است پس باشتاب رفت تا قبل از اینکه مادرش از دنیا برود، او را ببیند.
   از مادرش پرسید:
   مادر چه می خواهی برایت انجام دهم؟
   مادر گفت:
   از تو می خواهم که برای خانه سالمندان پنکه بگذاری چون آنها پنکه ندارند و در یخچال غذاهای خوب بگذاری، چه شبها که بدون غذا خوابیدم. فرزند باتعجب گفت: داری جان می دهی و از من اینها را درخواست می کنی؟
   و قبلا به من گلایه نکردی.
   مادر پاسخ داد:
   بله فرزندم من با این گرما و گرسنگی خو گرفتم وعادت کردم ولی می ترسم تو وقتی فرزندانت در پیری تورا به اینجا می آورند، به گرما و گرسنگی عادت نکنی.
   ۰۲, اسفند, ۹۶ ساعت ۲:۲۳ . 6 نفر
  • شریفعلی شریفی تصویر یافت نشد
   ۰۲, اسفند, ۹۶ ساعت ۸:۴۳ . 4 نفر
  • آرش 1345 فوق ستاره فیس نگاه امروز با شاخه گلی سرخ ودستانی لرزان به دیدارت می آیم
   این اشک های من از سردلتنگی است
   دلتنگی برای بوسه زدن بر دستهای مهربانت
   کاش بودی مادر
   امروز دلم آتش گرفت ودوباره جای خالیت را حس کردم
   می دانم جای تو خوب است
   وفرشته های آسمان امروز را برایت جشن می گیرند
   آخر میدانم که بهشت زیر پای توست....
   کاش فقط امروز نگاهت را داشتم
   خدایا کاش فقط یک بار دیگر
   آغوشش را داشتم
   19 ساعت پیش . 1 نفر
 •  ما پادشاه را کشتیم  و سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم، حالا تنها چیزی که گیرمان آمده یک پادشاه جدید و بدتر است! آن زمان برای آزادی میجنگیدیم  ولی الان برای نان!  "ویکتور هوگو"


  لینک
 •  ما پادشاه را کشتیم  و سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم، حالا تنها چیزی که گیرمان آمده یک پادشاه جدید و بدتر است! آن زمان برای آزادی میجنگیدیم  ولی الان برای نان!  "ویکتور هوگو"


  لینک
 • آرش 1345 فوق ستاره فیس نگاه تصویری گذاشت برای فرهاد احمدي
  9 ساعت پیش
 •  بدان هر ساعتی که از روزهایت می گذرد.......  جزیی از مهلتت را در این دنیا از دستت خارج می کند،  پس نگذار این اوقات بدون انجام دادن عمل صالح نزد خدا بروند...


  لینک
 • هرروز صبح پربرکت میکنیم روزمان رابا سلام بر گلهای هستی:  سلام بر محمد(ص) علی(ع) فاطمه(ع) حسن (ع) حسین(ع ) پنج گل باغ نبی، سلام بر سجاد(ع) باقر(ع) صادق (ع) گلهای خوشبوی بقیع،  سلام بر رضا(ع) قلب ایران و ایران  سلام بر کاظم(ع) تقی (ع) خورشیدهای کاظمین  سلام بر نقی (ع) عسکری(ع ) خورشید های سامراء  و سلام بر مهدی (عج) قطب عالم امکان، امام عصر و زمان  که درود وسلام خدا بر این خاندان نور و رحمت باد. خدایابه حق این ۱۴ گل روزمان را پر برکت گردان آمین یارب العالمین


  لینک